Pograłbym na moim smartfonie

To niebywałe jakie możliwości oferuje nam współczesna technika. Smartfony to coraz chętniej wykorzystywane przez nas urządzenia. Od pewnego czasu cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Ale to jeszcze nic. Albowiem umożliwiają one nie tylko sprawną rozmowę telefoniczną. Przede wszystkim służą one jako minikomputery. Posiadają własne system operacyjny. A wśród nich dużą popularnością cieszy się Android. Ale to nie wszystko. Na smartfonie możemy dziś pograć. W wolnych chwilach nie będziemy się nudzić.

Na szczęście fajne gry na androida powstają w regularnych odstępach czasu. Na okrągło powstają coraz to nowsze pozycje. A gdzie je dostać? Z tym nie ma problemu. Fajne gry na androida często są dostępne w popularnym sklepie Google Play. I jest ich tam całkiem sporo. Szeroki wybór przeróżnych gier. Gry strategiczne, gry akcji, gry zręcznościowe oraz wiele innych ciekawych pozycji. W internetowym sklepie Google Play musimy się najpierw zalogować. A w tym celu musimy założyć sobie konto Google. Jednak nie trwa to długo. A my otrzymujemy dostęp do różnego rodzaju usług.

A które są najciekawsze? Cóż, właściwym jest stwierdzenie, że każdy lubi co innego. Ale do rzeczy. Często się ukazują listy najciekawszych pozycji dla platformy android. Tak więc możemy znaleźć w internecie listę, a na niej fajne gry na androida. Dodać należy, że najlepsze w ciągu ostatniego roku, miesiące i tak dalej.

Ale na tym nie koniec przyjemności. Na pewno ucieszy fakt, że często fajne gry na androida są dostępne za darmo. Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie, ale jednak. I często tak jest, że gry powstające na tę platformę to remaki hitów dostępnych na inne platformy. Można na smartfonie pograć w Assassin’s Creed. Podobnie jak w wiele innych super produkcji.

Fajne gry na androida mogą być zarówno pobrane za pośrednictwem naszego telefoniku, jak również za pomocą komputera PC. Wyszukujemy w sieci gry na platformę android. I czasami logujemy się z naszego smartfona, a czasami podłączamy go przez USB. Warto trochę wspomnieć o złączu USB w smartfonach. Albowiem umożliwiają one korzystanie ze smartfona jak z przenośnego komputera. Możemy na przykład porobić nim zdjęcia i podłączyć go przez kabel USB do domowego peceta. Dzięki temu można porobić zdjęcia smartfonem i obrobić go za pomocą komputera osobistego. Ot, co oferuje współczesna technika.

Tak więc jeśli w wolnych chwilach nie masz co ze sobą zrobić, to polecamy fajne gry na androida. Pobierzesz je bez problemy z Google Play albo innych, internetowych źródeł. I rozerwiesz się w wolnej chwili. Czekając na pociąg lub cokolwiek. Albo jeżeli będziesz miał dłuższą chwilę wolno, to będziesz mógł siąść sobie w parku i pograć w grę na swoim smartfonie. Z systemem android. Strzelaniny – 2D i 3D, gry strategiczne – zarówno turówki jak i te rozgrywane w czasie rzeczywistym,bijatyki, kopaniny, wyścigi, platformówki i wiele innych. Nie nudź się. Masz smartfona? Czas umilą Ci fajne gry na androida. A wybór jest szeroki. Cóż, widać, że współcześnie telefon służy również do zabawy. Swoisty znak czasu.

Możesz również polubić…