Trudne gry na Androida

robots-764951_1280Odkąd weszły w życie smartfony zdecydowanie zostały one wzbogacone nie tylko w lepszy procesor, ale także o wiele lepszą grafikę. Dziś na telefonie grają praktycznie wszyscy. Nieważne czy podczas przerwy w pracy czy też na nudnym wykładzie – wiele osób gra na telefonie z systemem Android. Jakie gry warto wybrać? Zaraz się tego dowiemy.
Wiele gier jest prostych do przejścia jak chociażby sławne już Candy Crush, która polega na przesuwaniu cukierków o różnych kolorach i kształtach. Są także trudniejsze gry, do nich chociażby należy Run. Akcja odbywa się gdzieś w przestrzeni kosmicznej, gdzie naszym zadaniem jest sterowanie dziwnym ludzikiem, który biegnie przed siebie. Nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie przeszkody. Aby uniknąć przeszkody możemy skakać lub przesuwać ściankami planszy. Jednak trzeba to robić naprawdę sprawnie, bo chwila nieuwagi wystarczy, abyśmy spadli w przestrzeń kosmiczną. Wraz z przejściem poziomu zmieniają się kolory planszy. Całkiem przyjemna gra, ale zjada nie tylko nerwy, ale także mnóstwo czasu. Znajdziemy niewielką grupę osób, które radzą sobie w tej grze.
Kolejną trudną grą jest ZigZag. Celem tej gry jest sterowanie małą kulką, zbierając przy tym diamenty. Trudnością w tej grze jest sterowanie ze względu na bardzo wąskie przejścia pomiędzy poszczególnymi obiektami. Czasami niemożliwością jest w tej grze zdobycie 10 punktów, ale po czasie to się udaje wielu osobom. Podobnie do gry Run tutaj także na każdym poziomie zmieniają się kolory planszy.
Jelly Jump to gra, w której skaczemy sobie galaretką. Czy gra wydaje się trudna? Inni powiedzą, że tak a inni – że nie. Celem gry jest unikanie przeszkód, które wręcz wbijają się w naszą galaretkę. Gra typowo zręcznościowa. Nie najlepszy do najtrudniejszych gier, ale liczy się w niej spory refleks. The Tower to gra, w której budujemy wysoką wieżę. Ale uważamy także, aby jej nie zepsuć. Chwila nieuwagi wystarczy, żeby nasza wieża runęła w dół. Trudnością tutaj jest, że dostajemy coraz to węższe klocki. Musimy ustawić je tak, aby nasza wieża pod żadnym pozorem się nie zawaliła.
Jedną z kolejnych trudnych gier to Stickmen Rush. Sterujemy rakietą, która jeździ po ulicy. Unikamy przede wszystkim samochodów. Może wydawać się, że poziom trudności nie jest aż tak trudny jakby mogło się wydawać. Geometry Dash to gra, gdzie musimy przede wszystkim wczuć się w rytm muzyki pokonując przy tym przeszkody. Grafika troszkę razi w oczy, ale większość trudnych gier na tym polega. Zamiast skupić się na przeszkodach musimy się skupić na tym, żeby nie dostać oczopląsu.
Jak widać jest wiele gier, z powodu których stracimy nie tylko nerwy, ale wiele godzin na przejściu kolejnych poziomów. Najlepsza jest satysfakcja z tego, że udało się nam przejść poziom czy też całą grę. Niektóre z nich z pewnością można nazywać złodziejami czasu, ale chociaż zajmują nas na dłuższą chwilę. Czasami lepsze to niż nudzenie się w pracy czy też na uczelni. Gry kształtują wyobraźnię oraz wyrabiają nasz refleks. Tylko trzeba chwilę pomyśleć jak bardzo wyrabia się refleks na tak trudnych grach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz