Jakie są najlepsze piłkarskie gry komputerowe?

429001969Miłośnicy piki nożnej przenoszą swoje zainteresowania też na gry komputerowe związane z tą właśnie dyscypliną sportową. Nie może to jednak absolutnie dziwić. W końcu ich twórcy starają się dopiąć każdy szczegół, aby wszystko wyglądało praktycznie tak, jak gdybyśmy rzeczywiście grali w gry komputerowe. Dzięki temu gracze mogą przenieść się w wirtualny świat futbolu, który naprawdę jest rewelacyjny i bardzo przypomina realia. Osoby, które zaś planują kupić sobie jedną z gier komputerowych zastanawiają się, która z nich jest zdecydowanie najlepsza.

Na pewno bardzo popularna jest FIFA. Jej twórcy co rok wypuszczają na rynek coraz to lepszy produkt i za to należą im się ogromne słowa uznania. Widać bowiem, że wkładają w to mnóstwo pracy i zaangażowania. Wskutek tego gracze mogą otrzymać produkt naprawdę bardzo wysokiej jakości. Na przestrzeni ostatnich lat można naprawdę zauważyć transformację, którą przeszła ta gra. Obecnie wszystkie szczegóły są naprawdę znakomicie dopracowane. Gracze, którzy przykładają uwagę do każdego szczegółu na pewno będą zatem usatysfakcjonowani i ukontentowani. W związku z tym coraz chętniej doradzają kupno tej właśnie gry swoim kolegom i znajomym. Nie ma się co jednak dziwić. Wszak detale są tam na najwyższym poziomie. Na pewno warto zwrócić uwagę na twarze zawodników. Praktycznie wyglądają one tak, jak w rzeczywistości. Fani Lionela Messiego czy Cristiano Ronaldo z pewnością od razu rozpoznają swoich bohaterów. To na pewno duży plus tej właśnie gry. Poza tym nie da się ukryć, że twórcy zadbali o bardzo dużo możliwych trybów gry. Dzięki temu nikomu się ta gra zbyt szybko nie znudzi. Można zostać menedżerem jakiegoś mało znanego klubu i poprowadzić go do wygrania w elitarnej Lidze Mistrzów. Jak powszechnie wiadomo w tej grze można oczywiście rozgrywać tryb pojedynczego spotkania. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić kilku kolegów i rozegrać ciekawy turniej piłkarski, w którym każda z osób może sobie wybrać jedną z drużyn. To naprawdę ciekawa forma spędzenia wolnego czasu. Generalnie FIFA oferuje nam różne rozgrywki, dlatego jesteśmy przekonani, że jest to gra na bardzo długi okres. Raczej nie ma szans, aby ona się komuś zbyt szybko znudziła.

Drugą polecaną grą piłkarską jest Pro Evolution Soccer. Jej wydawca – KONAMI – cały czas musi zmagać się z opiniami sugerującymi, że FIFA praktycznie zawsze będzie utożsamiana z numerem jeden w kategorii piłkarskich gier komputerowych. Są jednak osoby, które uważają, że to jednak Pro Evolution Soccer jest lepsze. Na pewno trzeba podkreślić, że obie te gry są na naprawdę wysokim poziomie. Tutaj także mamy do czynienia z różnymi poziomami rozgrywek i różnymi trybami gry. Twarze zawodników z roku na rok są coraz bardziej zbliżone do tych rzeczywistych, a gra jest naprawdę bardzo płynna i dynamiczna. To sprawia, że Pro Evolution Soccer także ma swoich wiernych fanów.

Jeśli zatem ktoś chce mieć w swoim domu dwie naprawdę dobre gry piłkarskie, to te propozycje na pewno powinny mu przypaść do gustu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz